Новини

Плани компанії «Майстерліфт» на 2018 рік

 монтаж ліфта київ

У планах компанії на 2018 рік розвивати нові співробітництва, підвищувати кваліфікацію співробітників, впроваджувати нові технології у роботі, а також удосконалювати якість послуг, серед яких технічне обслуговування, ремонт, встановлення та монтажу ліфтів.

 

Технічне обслуговування ліфтів ОСББ «РІДНИЙ ДІМ – 73/1» буде здійснювати «Майстерліфт»

Компанія «Майстерліфт» рада повідомити про підписання договору на технічне обслуговування ліфтів у будинку з ОСББ «РІДНИЙ ДІМ - 73/1», розташованого за адресою М. Закревського, 73/1. Згідно з угодою, «Майстерліфт» починав обслуговувати 5 ліфтів у будинку з 1 лютого 2018 р.

 

«Майстерліфт» розпочав технічне обслуговування ліфтів ОСББ «РАДУНЬ-1»

Технічне обслуговування ліфтів у будинку з ОСББ «Радунь-1» у Деснянському районі Києва з 1 січня 2018 року здійснює компанія «Майстерліфт». ОСББ отримає повний комплекс відповідних послуг із сервісу ліфтів та переваги роботи з нашою компанією.

 

Акцію для ОСББ та ЖБК по технічному обслуговуванню ліфтів продовжено!

«Майстерліфт» повідомляє про продовження акції для ОСББ та ЖБК до квітня 2018 року. При укладанні договору — перший місяць технічного обслуговування ліфтів - безкоштовно!

 

Історія ліфта (ІНФОГРАФІКА)

«Майстерліфт» представляє інфографіку про історію ліфта: від античності до наших днів. Ліфт, як пристрій, пройшов довгий шлях удосконалення та ускладнення, підвищення безпеки та комфорту. Ми намагалися показати головні етапи цього процесу на лінії часу.

 

Правила користування та безпеки у ліфтах

Правила користування ліфтом розміщені на стіні кожної кабіни. Але іноді ми просто не звертаємо на них уваги або забуваємо про них. Проте, правила складені не просто для «галочки», і можуть уберегти нас від неприємностей. «Майстерліфт» розповідає про порядок користування ліфтом та важливі моменти, пов'язані з ними.