Лікарняні ліфти - в чому відмінність від інших ліфтів?

У приміщеннях медичних установ особлива увага повинна приділятися надійності лікарняних ліфтів, коректна робота яких може вплинути на здоров'я і життя людини. Замовити якісні, сучасні ліфти для лікарень та послугу їх обслуговування завжди можливо в спеціалізованій компанії "Майстерліфт".

У чому основні відмінності лікарняного підйомного обладнання?

Головною метою встановлення і застосування лікарняних ліфтів є транспортування пацієнтів, часто на каталці або у інвалідному візку, а також перевезення різного медичного обладнання.
Через особливе місце установки, ліфти для медичних установ (лікарень, госпіталів, поліклінік, центрів реабілітації) відрізняються:
 • Високим рівнем плавності руху;
 • Зниженими вібраціями при експлуатації;
 • Максимальною точністю в зупинці;
 • Низьким рівнем гучності при транспортуванні пасажирів;
 • Відсутністю масла в роботі конструкції і потреби в його заміні;
 • Підвищеною безпекою (оснащення системою безперебійного живлення при відключенні електроенергії).

Відмінність лікарняних ліфтів від інших

Окремі моделі лікарняних ліфтів мають режим пріоритетного виклику. Така функція потрібна для конструкції, яка поєднує використання пасажирського та медичного підйомника. Так, пріоритет віддається виклику медичних працівників, що супроводжують хворих і тільки після їх доставки кабіна стає доступною іншим пасажирам.

Лікарняні ліфти мають продуману, надійну конструкцію, яка рідше потребує ремонту та технічного обслуговування обладнання.

Якими особливостями володіє конструкція ліфта для лікарні?

На сьогодні ринок пропонує безліч різних типів ліфтів, з характерним підходом виробників. Але в незалежності від фірми, всі ліфти для лікарень мають загальні особливості підйомників, з встановленими характеристиками:

Вся обробка кабіни (стіна, стеля, двері) повинна мати спеціальні сертифікати гігієнічності і проводиться з високоякісних матеріалів;

 1. Не слизьке підлогове покриття;
 2. Максимальна можливість підйому вантажу - 1600 кілограм;
 3. Кількість пасажирів, в основному від 13 до 20 осіб;
 4. Стандартна ширина отвору лікарняного ліфта від 900 міліметрів;
 5. Максимальний показник швидкості руху конструкції 1, 6 м/с.

Особливості лікарняних ліфтів

Варіанти кабіни можуть бути прохідного і непрохідного типу. Також для деяких конструкцій ліфтів можна обійтися без спеціального машинного приміщення. Таке рішення дозволяє заощадити простір, трохи здешевить установку і подальше обслуговування ліфтового обладнання.

Компанія "Masterlift" пропонує замовити лікарняні ліфти відмінної якості. У нас представлені сучасні моделі, з урахуванням всіх особливостей застосування конструкції і тривалим терміном експлуатації. Крім цього, ми пропонуємо послуги по установці і сервісному обслуговуванню від кращих фахівців і за найвигіднішою ціною.