Послуги

 

«Майстерліфт» надає послуги з підбору, встановлення та технічного обслуговування ліфтів, а також їх ремонту, модернізації або заміни Нас відрізняє великий досвід роботи в цій сфері, власної команди професіоналів, технічної бази та краще співвідношення ціни та якості послуг. Ми працюємо з девелоперами житлових комплексів, ОСББ та ЖБК, з комерційною нерухомістю (БЦ, ТРЦ, готелі), а також з адміністративними будівлями і медустановами.

Програми обслуговування ліфтів

masterlift programmy obsluzhivaniya liftov

Ліфт – це один з найскладніших механізмів у будинку, а також об’єкт з підвищеною небезпекою. Представлене обладнання складається з багатьох електричних та механічних деталей, від правильного функціонування яких залежить комфорт та безпека пасажирів.

Технічне обслуговування ліфтів передбачає залучення висококваліфікованого персоналу: інженерно-технічних робітників, електромеханіків, а також наявність запасних частин та ремонтної бази. Комфорт, надійність та безпека роботи ліфту багато в чому залежить від якості його технічного обслуговування. З цієї причини компанія «Masterlift» пропонує декілька програм обслуговування ліфтів, які розроблені спеціально під вимоги кожного об’єкта.

Послуги обслуговування ліфтів від Masterlift

Masterlift» проводить обслуговування ліфтів у Києві на об’єктах різноманітної складності. За послугами можуть завернутись адміністративні будівлі, багатоквартирні будинки, житлові комплекси, медичні установи та інші. В залежності від об’єкту можливо обрати одну із трьох програм обслуговування:

  1. Цілодобове обслуговування. Ця програма розроблена спеціально для медичних закладів, великих житлових комплексів та торгівельних центрів – вона актуальна на місцях, де одночасно функціонують 10 або більше ліфтів. На об’єкті в даному випадку розташовується опорний пункт, де завжди чергує електромеханік. Це дозволяє майже одразу вирішити будь-які несправності для забезпечення безперебійної роботи обладнання.
  2. Технічне обслуговування в денний час. Ця програма передбачає чергування електромеханіка в денний час, стосовно святкових та вихідних днів, ночі, то в цей період об’єкт переходить на аварійне обслуговування. Частіше за все цією програмою користуються новобудови, коли навантаження на нові ліфти значно зростає, оскільки нові мешканці починають активно заселятись та перевозять важкі вантажі – меблі, техніку та інше. Присутність спеціалістів на об’єкті безпосередньо в денний час дозволяє максимально швидко дати раду будь-якій поломці.
  3. Регулярне обслуговування ліфтів у Києві. В пакет даних послуг входить цілодобове звільнення пасажира та реагування у випадку несправності, оперативний ремонт спеціалістами компанії. При чому регламентні роботи виконуються не менше одного разу на місяць. Цією програмою користуються медичні центри, комерційна нерухомість, адміністративні будівлі, а також ОСМД. Це одна з найкращих програм, оскільки контроль над обладнанням проводиться цілодобово. Фахівці періодично проводять огляд робочих блоків та механізмів, у разі поломки вони швидко проведуть заміну запчастин або усунуть несправність.

Саме комплексне технічне обслуговування ліфтів від компанії «Мастерліфт» дозволяє займати лідируючі позиції в Києві та області. Наявність чіткої організації праці та неухильне виконання вимог державних нормативно-правових актів дозволяє з упевненістю сказати, що в зоні відповідальності компанії вжиті всі заходи задля безпечної експлуатації ліфтового обладнання.

Чому необхідно замовити технічне обслуговування саме в Masterlift?

Технічне обслуговування ліфтів – один з найважливіших процесів для забезпечення справності пристроїв. «Мастерліфт» - це завжди якість, швидкість та індивідуальний підхід. В нашу компанію звертаються, тому що ми характеризуємось наступними перевагами:

  • своєчасне реагування на будь-які проблему з ліфтовим обладнанням;
  • у компанії є 8 бригад аварійної служби повної комплектації, тому навіть при програмі денного обслуговування спеціалісти виїдуть на об’єкт максимально оперативно;
  • для кожного об’єкта можливо підібрати індивідуальну програму обслуговування, що дозволяє зменшити вартість обслуговування ліфтів;
  • система керування якості відповідає міжнародному стандарту та сертифікована у відповідності з вимогами ДСТУ ISO 9001:2008;
  • до справи підходять кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи.

Обговорити вартість обслуговування ліфтів та інші нюанси роботи завжди можливо з менеджерами компанії, зателефонувавши по вказаних телефонах.

Капітальний ремонт ліфтів

ремонт ліфта

Ремонт ліфтів – це одна з найпопулярніших технічних послуг від «Masterlift». Як і будь-які інші механізми, що перебувають у тривалому використанні, ліфт має схильність виходити з ладу, навіть тоді, коли проводиться бездоганне технічне обслуговування від справжніх професіоналів. Наша компанія «Мастерліфт» пропонує своїм клієнтам капітальний ремонт ліфтів, а також якісне відновлення їх функціональних можливостей.

Встановлення та заміна ліфтів

встановлення ліфтів

Встановлення ліфта та заміна обладнання у новобудові – актуальні послуги в житлових комплексах, ЖБК, багатоквартирних будинках з ОСМД, також послугою часто користується комерційна нерухомість (БЦ, ТРЦ, готелі, логістичні комплекси), медичні установи, адміністративні будівлі. Наша компанія «Masterlift» пропонує скористатися окремими послугами для встановлення ліфта та запуску обладнання, також у нас передбачені комплексні послуги: вибір та купівля ліфтового устаткування різноманітних торгових марок, які задовольняють клієнта якістю та вартістю.

Обслуговування ліфтів для ОСББ та ЖБК

обслуговування ліфтів осбб

З огляду на тенденцію створення ОСББ, «Майстерліфт» пропонує консультації та допомогу своїх фахівців в питаннях передачі ліфтового обладнання від ЖЕКу до ОСББ (Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків). Ми допомагаємо перейняти на обслуговування ліфтове обладнання, надаємо консультації з отримання повного пакету погоджувальної документації в контролюючих органах для подальшого ремонту або заміни ліфту у вашому домі.