Послуги

 

«Майстерліфт» надає послуги з підбору, встановлення та технічного обслуговування ліфтів, а також їх ремонту, модернізації або заміни Нас відрізняє великий досвід роботи в цій сфері, власної команди професіоналів, технічної бази та краще співвідношення ціни та якості послуг. Ми працюємо з девелоперами житлових комплексів, ОСББ та ЖБК, з комерційною нерухомістю (БЦ, ТРЦ, готелі), а також з адміністративними будівлями і медустановами.

Програми обслуговування ліфтів

masterlift programmy obsluzhivaniya liftov

«Майстерліфт» пропонує кілька програм технічного обслуговування ліфтів для житлових будинків, готелів, медичних установ, а також приватних будинків і котеджів, в яких встановлено ліфт. Для різних об'єктів підходять різні набори сервісу ліфтів. Обирайте програму обслуговування ліфтів, яка підходить для вашого об'єкта краще за інших. Також ви можете звернутися за консультацією до фахівців «Майстерліфт», які допоможу визначити відповідну програму.

Капітальний ремонт ліфтів

ремонт ліфта

Ремонт ліфта — одна з послуг компанії «Майстерліфт». Як будь-який механізм, що знаходиться у тривалій експлуатації, ліфт схильний до зносу навіть при ідеальному технічному обслуговуванні. Компанія «Майстерліфт» пропонує проведення капітальних ремонтів ліфтів та відновлення їх експлуатаційних характеристик.

Встановлення та заміна ліфтів

встановлення ліфтів

Заміна ліфта і встановлення ліфта у новій будівлі - послуги, які ми надаємо для житлових комплексів, багатоквартирних будинків з ОСББ та ЖБК, а також для комерційної нерухомості (ТРЦ, БЦ, готелів, логістичних комплексів), медустанов та адміністративних будівель. «Майстерліфт» пропонує як окремі послуги з встановлення ліфта та запуску ліфтів, так і комплексні послуги: по підбору та купівлі ліфтів різних брендів, що задовольнять вас за ціною та якістю.

Обслуговування ліфтів для ОСББ та ЖБК

обслуговування ліфтів осбб

З огляду на тенденцію створення ОСББ, «Майстерліфт» пропонує консультації та допомогу своїх фахівців в питаннях передачі ліфтового обладнання від ЖЕКу до ОСББ (Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків). Ми допомагаємо перейняти на обслуговування ліфтове обладнання, надаємо консультації з отримання повного пакету погоджувальної документації в контролюючих органах для подальшого ремонту або заміни ліфту у вашому домі.