Послуги

 

«Майстерліфт» надає послуги з підбору, встановлення та технічного обслуговування ліфтів, а також їх ремонту, модернізації або заміни Нас відрізняє великий досвід роботи в цій сфері, власної команди професіоналів, технічної бази та краще співвідношення ціни та якості послуг. Ми працюємо з девелоперами житлових комплексів, ОСББ та ЖБК, з комерційною нерухомістю (БЦ, ТРЦ, готелі), а також з адміністративними будівлями і медустановами.

Програми обслуговування ліфтів

Програми кредитування

На придбання, заміну або модернізацію ліфтового обладнання

Капітальний ремонт ліфтів

ремонт ліфта

Ремонт ліфтів – це одна з найпопулярніших технічних послуг від «Masterlift». Як і будь-які інші механізми, що перебувають у тривалому використанні, ліфт має схильність виходити з ладу, навіть тоді, коли проводиться бездоганне технічне обслуговування від справжніх професіоналів. Наша компанія «Мастерліфт» пропонує своїм клієнтам капітальний ремонт ліфтів, а також якісне відновлення їх функціональних можливостей.

Встановлення та заміна ліфтів

встановлення ліфтів

Встановлення ліфта та заміна обладнання у новобудові – актуальні послуги в житлових комплексах, ЖБК, багатоквартирних будинках з ОСМД, також послугою часто користується комерційна нерухомість (БЦ, ТРЦ, готелі, логістичні комплекси), медичні установи, адміністративні будівлі. Наша компанія «Masterlift» пропонує скористатися окремими послугами для встановлення ліфта та запуску обладнання, також у нас передбачені комплексні послуги: вибір та купівля ліфтового устаткування різноманітних торгових марок, які задовольняють клієнта якістю та вартістю.

Обслуговування ліфтів для ОСББ та ЖБК

обслуговування ліфтів осбб

З огляду на тенденцію створення ОСББ, «Майстерліфт» пропонує консультації та допомогу своїх фахівців в питаннях передачі ліфтового обладнання від ЖЕКу до ОСББ (Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків). Ми допомагаємо перейняти на обслуговування ліфтове обладнання, надаємо консультації з отримання повного пакету погоджувальної документації в контролюючих органах для подальшого ремонту або заміни ліфту у вашому домі.