Принципи роботи компанії «Майстерліфт»

Якісно виконана робота починається зі строгих принципів, яких дотримується компанія в особі її керівництва та фахівців усіх напрямків. У «Майстерліфт» ми дотримуємося низки таких принципів, які гарантують ефективну співпрацю з нами всіх клієнтів компанії. Представляємо перелік принципів нашої роботи.

Майстерліфт

Принципи роботи компанії «Майстерліфт»

1. Якість роботи

Кожен співробітник компанії «Майстерліфт» в першу чергу турбується про якість роботи, яку він виконує. Згідно з нашими принципами, він покликаний не допустити передачі результатів своєї роботи, якщо вона зроблена неякісно.

2. Клієнт завжди правий

Клієнт компанії «Майстерліфт» — завжди правий. Він вимагає безумовної поваги. Задоволення вимог наших замовників — наше першочергове завдання, тому для його досягнення весь персонал, без винятку, прикладає максимум зусиль і несе персональну відповідальність за свій внесок в цю співпрацю.

3. Використовувати нові технології та обладнання

«Майстерліфт» — сучасне підприємство, яке здійснює сервісне обслуговування ліфтового обладнання, ремонт ліфтів, модернізацію, монтаж та заміну ліфтів.
Щоб бути конкурентоспроможними на сучасному ринку, наше технічне обслуговування відповідає сучасним міжнародним стандартам на основі впровадження новітніх технологій та сучасного обладнання, інтегровані в єдину систему управління та контролю.

4. Перевершувати очікування клієнтів

Якість наших послуг має не просто відповідати вимогам замовників, а й перевершувати їх очікування! Керівництво та спеціалісти докладають максимум зусиль для впровадження даного принципу в нашій діяльності. Ми досконально вивчаємо запит клієнта, технічні вимоги проекту та пропонуємо ефективні рішення на основі новітніх технологій, за розвитком яких уважно стежать наші експерти.

5. Підвищувати кваліфікацію фахівців

Основа якісно виконаних робіт компанією «Майстерліфт» — наші кваліфіковані фахівці. Ми знаємо, що наш персонал — найважливіше надбання, і наша компанія докладає всіх зусиль для того, щоб максимально розкрити потенціал кожного співробітника, підвищити його кваліфікацію та внесок в загальну справу.

6. Взаємовигідні, довгострокові відносини з постачальниками

Ми розуміємо, що в роботі з нашими постачальниками ми і наші завдання взаємопов'язані, тому «Майстерліфт» завжди націлений на довгострокову, взаємовигідну та конструктивну співпрацю з нашими постачальниками.

7. Мінімізація ризиків

Компанія «Майстерліфт» приділяє значну увагу вивченню, аналізу можливих ризиків з метою попередження і мінімізації непередбачених обставин.
Також звернемо увагу, що «Майстерліфт» виконує вимоги і постійно покращує результативність СМЯ на основі міжнародного стандарту ISO 9001:2015