Капітальний ремонт ліфтів

ремонт ліфта київ

Ремонт ліфтів – це одна з найпопулярніших технічних послуг від «Masterlift». Як і будь-які інші механізми, що перебувають у тривалому використанні, ліфт має схильність виходити з ладу, навіть тоді, коли проводиться бездоганне технічне обслуговування від справжніх професіоналів. Наша компанія «Мастерліфт» пропонує своїм клієнтам капітальний ремонт ліфтів, а також якісне відновлення їх функціональних можливостей.

Високоякісний ремонт ліфтів від Masterlift

Наша компанія пропонує своїм замовникам ремонт ліфтового устаткування або заміну основних вузлів наступного технічного обладнання:

 • електричний двигун головного приводу;
 • купе кабіни;
 • пристрій для гальмування;
 • черв’ячна пара редуктора або редуктор лебідки;
 • панель (електрощит) для керування ліфтом;
 • пристрій для обмеження швидкості;
 • балансирні та пружинні підвіски противаги і кабіни;
 • стулки кабіни та дверці в шахту;
 • канатотяговий шків;
 • канати та інше обладнання.

Висококваліфіковані спеціалісти компанії «Masterlift» виконують не тільки періодичне технічне обслуговування ліфтового обладнання, але й проводять якісний капітальний ремонт ліфтів різноманітної складності. Таким чином, вони повністю відновлюють функціональність обладнання за рахунок встановлення нових або ремонтування пошкоджених елементів та вузлів.

Модернізація ліфтового обладнання

Процес модернізації має на увазі відновлення, вдосконалення функціональних вузлів та інших елементів, що гарантує їх якісну технічну функціональність при збереженні базових технічних характеристик: швидкість, здатність підіймати відповідний вантаж та кінематична схема, також модернізація поновлює частковий або повний період експлуатації.

Модернізація значно підвищує безпеку експлуатації ліфтів, додає ефективності його функціонуванню та робить його більш привабливим зовні. В результаті цього процесу будівля буде мати більш сучасний та статусний вигляд. Менше часу доведеться витрачати на очікування, максимальна надійність – запорука комфорту та безпеки.

Модернізація ліфтів складається з декількох процесів:

 1. Заміна частин ліфтового обладнання на найбільш вдосконаленні та сучасні – це гарантує максимальну функціональність. Сюди можливо віднести установку нової мікропроцесорної станції на заміну релейній.
 2. Монтаж додаткового устаткування, яке значно покращить комфорт та якість переміщення ліфтового обладнання або підвищить безпечність користування. Сюди можна віднести монтаж огорож блоків на даху ліфтової кабіни та інших деталей.
 3. Монтаж нових або заміна застарілих деталей дизайнерського оформлення, які значно покращать вигляд та естетичність ліфту в очах пасажирів. Дані роботи передбачають заміну купе ліфтової кабіни на сучасні типи, монтаж поручнів, дзеркал та іншого.
 4. Реконструкція обладнання ліфтів.

Наша компанія «Мастерліфт» робить своїм клієнтам економічно вигідну та доцільну пропозицію вирішення питання відновлення застарілого ліфтового обладнання – ремонт ліфтів. Спеціалісти проводять комплексну заміну всього механізму функціонування, при цьому зберігаючи каркас ліфтової кабіни, противаги та напрямних, що дозволяє отримати в будівлі майже повністю новий сучасний ліфт. Модернізоване обладнання буде відповідати всім стандартам безпеки та зручності експлуатації, естетичного вигляду.

Якщо необхідна консультація від професіоналів, можете зателефонувати менеджерам компанії «Мастерліфт» по контактним номерам, які вказані на нашому сайті. Ми підберемо оптимальне вирішення проблеми ремонту ліфтового обладнання для кожного об’єкту. Вартість послуг, складність роботи та скільки на цей процес піде часу потрібно розраховувати для кожного випадку окремо.