Цілодобове обслуговування ліфтів

обслуговування ліфтів

«Майстерліфт» пропонує кілька програм технічного обслуговування ліфтів для житлових будинків, готелів, медичних установ, а також приватних будинків і котеджів, в яких встановлено ліфт. Для різних об'єктів підходять різні набори сервісу ліфтів. Обирайте програму обслуговування ліфтів, яка підходить для вашого об'єкта краще за інших. Також ви можете звернутися за консультацією до фахівців «Майстерліфт», які допоможу визначити відповідну програму.

Послуга забезпечить безперебійну роботу ліфтового обладнання в комплексах з великою кількістю ліфтів, при цьому згрупованими в одному місці. Для такого комплексу «Майстерліфт» організовує окремий опорний пункт.

Переваги цілодобового обслуговування ліфтів:

  • Оперативність. Електромеханік закріплений за об'єктом, в терміновому порядку може вирішити будь-які завдання: будь то звільнення застряглого пасажира, або усунення поломки ліфта.
  • Комплексність. Спеціаліст «Майстерліфта» відповідає за ввірений йому об'єкт і все ліфтове обладнання на ньому. Знає специфіку обладнання та об'єкта.
  • Регулярність. Якщо в комплексі багато ліфтів, всі вони вимагають виконання регламентних робіт згідно з нормативною документацією технічного обслуговування.
  • Цілодобова робота аварійної служби ліфтів для вашого об'єкта.