Програми обслуговування ліфтів

 

masterlift programmy obsluzhivaniya liftov

Ліфт – це один з найскладніших механізмів у будинку, а також об’єкт з підвищеною небезпекою. Представлене обладнання складається з багатьох електричних та механічних деталей, від правильного функціонування яких залежить комфорт та безпека пасажирів.

Технічне обслуговування ліфтів передбачає залучення висококваліфікованого персоналу: інженерно-технічних робітників, електромеханіків, а також наявність запасних частин та ремонтної бази. Комфорт, надійність та безпека роботи ліфту багато в чому залежить від якості його технічного обслуговування. З цієї причини компанія «Masterlift» пропонує декілька програм обслуговування ліфтів, які розроблені спеціально під вимоги кожного об’єкта.

Послуги обслуговування ліфтів від Masterlift

Masterlift» проводить обслуговування ліфтів у Києві на об’єктах різноманітної складності. За послугами можуть завернутись адміністративні будівлі, багатоквартирні будинки, житлові комплекси, медичні установи та інші. В залежності від об’єкту можливо обрати одну із трьох програм обслуговування:

  1. Цілодобове обслуговування. Ця програма розроблена спеціально для медичних закладів, великих житлових комплексів та торгівельних центрів – вона актуальна на місцях, де одночасно функціонують 10 або більше ліфтів. На об’єкті в даному випадку розташовується опорний пункт, де завжди чергує електромеханік. Це дозволяє майже одразу вирішити будь-які несправності для забезпечення безперебійної роботи обладнання.
  2. Технічне обслуговування в денний час. Ця програма передбачає чергування електромеханіка в денний час, стосовно святкових та вихідних днів, ночі, то в цей період об’єкт переходить на аварійне обслуговування. Частіше за все цією програмою користуються новобудови, коли навантаження на нові ліфти значно зростає, оскільки нові мешканці починають активно заселятись та перевозять важкі вантажі – меблі, техніку та інше. Присутність спеціалістів на об’єкті безпосередньо в денний час дозволяє максимально швидко дати раду будь-якій поломці.
  3. Регулярне обслуговування ліфтів у Києві. В пакет даних послуг входить цілодобове звільнення пасажира та реагування у випадку несправності, оперативний ремонт спеціалістами компанії. При чому регламентні роботи виконуються не менше одного разу на місяць. Цією програмою користуються медичні центри, комерційна нерухомість, адміністративні будівлі, а також ОСМД. Це одна з найкращих програм, оскільки контроль над обладнанням проводиться цілодобово. Фахівці періодично проводять огляд робочих блоків та механізмів, у разі поломки вони швидко проведуть заміну запчастин або усунуть несправність.

Саме комплексне технічне обслуговування ліфтів від компанії «Мастерліфт» дозволяє займати лідируючі позиції в Києві та області. Наявність чіткої організації праці та неухильне виконання вимог державних нормативно-правових актів дозволяє з упевненістю сказати, що в зоні відповідальності компанії вжиті всі заходи задля безпечної експлуатації ліфтового обладнання.

Чому необхідно замовити технічне обслуговування саме в Masterlift?

Технічне обслуговування ліфтів – один з найважливіших процесів для забезпечення справності пристроїв. «Мастерліфт» - це завжди якість, швидкість та індивідуальний підхід. В нашу компанію звертаються, тому що ми характеризуємось наступними перевагами:

  • своєчасне реагування на будь-які проблему з ліфтовим обладнанням;
  • у компанії є 8 бригад аварійної служби повної комплектації, тому навіть при програмі денного обслуговування спеціалісти виїдуть на об’єкт максимально оперативно;
  • для кожного об’єкта можливо підібрати індивідуальну програму обслуговування, що дозволяє зменшити вартість обслуговування ліфтів;
  • система керування якості відповідає міжнародному стандарту та сертифікована у відповідності з вимогами ДСТУ ISO 9001:2008;
  • до справи підходять кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи.

Обговорити вартість обслуговування ліфтів та інші нюанси роботи завжди можливо з менеджерами компанії, зателефонувавши по вказаних телефонах.

Цілодобове обслуговування ліфтів

«Майстерліфт» пропонує кілька програм технічного обслуговування ліфтів для житлових будинків, готелів, медичних установ, а також приватних будинків і котеджів, в яких встановлено ліфт. Для різних об'єктів підходять різні набори сервісу ліфтів. Обирайте програму обслуговування ліфтів, яка підходить для вашого об'єкта краще за інших. Також ви можете звернутися за консультацією до фахівців «Майстерліфт», які допоможу визначити відповідну програму.

Регулярне обслуговування ліфтів

Регулярне обслуговування ліфтів на постійній основі передбачає періодичні огляди ліфтового обладнання, виконання регламентних робіт з обов'язковим контролем якості виконання.

Обслуговування ліфтів у денний час

Для новобудов, адмін. будівель, бізнес-центрів, ТРЦ та медустанов буде актуальна послуга обслуговування ліфтів з чергуванням електромеханіка в денний час в поєднанні з чергуванням аварійної служби ліфтів у нічний час, на свята та у вихідні дні.