Встановлення та заміна ліфтів

заміна ліфта

Встановлення ліфта та заміна обладнання у новобудові – актуальні послуги в житлових комплексах, ЖБК, багатоквартирних будинках з ОСМД, також послугою часто користується комерційна нерухомість (БЦ, ТРЦ, готелі, логістичні комплекси), медичні установи, адміністративні будівлі. Наша компанія «Masterlift» пропонує скористатися окремими послугами для встановлення ліфта та запуску обладнання, також у нас передбачені комплексні послуги: вибір та купівля ліфтового устаткування різноманітних торгових марок, які задовольняють клієнта якістю та вартістю.


Заміна ліфта від Masterlift

Заміна ліфта – достатньо популярна послуга в Києві. Період активної експлуатації такого обладнання за нормативною документацією складає 25 років. По закінченню цього часу ліфт має пройти експертний огляд, якщо всі механізми знаходяться в нормі, то видається дозвіл на подальше використання. В нашій компанії можливо замовити первинну технічну експертизу, також спеціалісти проводять динамічне та статичне тестування, сприяють у отриманні реєстрації та оформлення дозволу ведення в експлуатацію ліфтів різноманітних брендів.

В компанії працюють виключно найкращі працівники, вони мають всі необхідні сертифікати та допуски, значний досвід в даній сфері. Спеціалісти проходять повторну атестацію у виробників, підтверджуючи свій рівень професіоналізму. Ліфтові заводи-виробники проводять курси для підвищення кваліфікації, знайомлять установників з новими моделями, їх конструктивними особливостями та правилами монтажу. Наші спеціалісти працюють з різноманітними видами ліфтового обладнання, їм під силу виконати монтаж різної моделі ліфта, незалежно від рівня складності роботи.

Якщо зацікавились заміною ліфтів на об’єкті будь-якої складності, то можете без сумнівів звертатись у компанію «Masterlift»!


Кваліфікований монтаж ліфтів

Встановлення ліфта – ця послуга актуальна в нових будівлях. Коли необхідно реалізувати нову адміністративну, житлову або комерційну будівлю, компанія «Мастерліфт» проводить консультації з приводу підбору оптимального ліфтового обладнання, здійснює монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи, а також сприяє введенню ліфтового устаткування в експлуатацію. Кожен процес монтажу проводиться з урахуванням конструктивних особливостей обладнання.

Основні етапи встановлення ліфтів:

  1. Підготовка майданчика. При необхідності демонтується старий підйомник, проводиться очистка шахти. На об’єкт доставляються елементи конструкції ліфта, необхідна для монтажу техніка та витратні матеріали.
  2. Збірка. По черзі встановлюються деталі конструкції: напрямні, схили, лебідка та противага, кронштейн для кабіни, зовнішні двері на поверхах. На нижньому поверсі відбувається збірка кабіни, прокладаються та фіксуються тягові канати.
  3. Пусконалагоджувальні роботи. Всі контрольні системи підключаються, налагоджуються та тестуються в роботі. Після виправлення знайдених дефектів проводяться фінальні випробування.
  4. Введення в експлуатацію. На встановлене устаткування оформлюється проект, паспорт та акт технічного огляду. На основі зібраного пакета документів реєструють декларацію про відповідність ліфта вимогам затвердженого регламенту.

В нашій компанії передбачені індивідуальні послуги з приводу встановлення обладнання в Києві та його запуску, також «Masterlift» пропонує комплексні пакети: вибір та купівля обладнання різноманітних брендів, клієнт може висловити нашим співробітникам побажання стосовно функціональності, вартості, зовнішнього вигляду та іншим характеристикам, а ми підберемо оптимальний варіант.

Після того як буде проведено монтаж ліфтів або їх заміна, краще передати ліфтове обладнання на технічне обслуговування в нашу компанію, обравши одну з необхідних програм:

  • Регулярне обслуговування.
  • Цілодобове технічне обслуговування.
  • Денне обслуговування.

Послуги монтажу та заміні ліфтового обладнання підходять для будь-якого типу будівлі: житлові комплекси, комерційна нерухомість, житлові будинки з ОСМД, ЖБК, медичні заклади, готелі, адміністративні установи.

Якщо Вас цікавить установка та монтаж ліфтів, то знайти справжніх професіоналів своєї справи можливо в компанії «Мастерліфт»!