Новини

Завершено заміну ліфтів у будинку на вул. Чорнобильської, 11 - відгуки

заміна ліфта київ

Майстерліфт повідомляє про завершення робіт по заміні 2 ліфтів у будинку за адресою Чорнобильська, 11. Заміна ліфтів здійснена за Програмою соціально-економічного розвитку Києва.

 

Майстерліфт завершив ремонт ліфтів в будинках за адресами Маршала Гречка, 4 та Драйзера, 30-А

Ремонт ліфтів

У будинках за адресами Маршала Гречка, 4 в Подільському районі та Драйзера, 30-А у Деснянському районі Києва фахівці «Майстерліфт» завершили ремонт ліфтового обладнання.

 

Скільки коштує обслуговування ліфта?

Скільки коштує обслуговування ліфта?

Бажаєте знати, скільки коштує обслуговування ліфта у вашому домі? Тепер щоб отримати попередній розрахунок від компанії, що здійснює технічне обслуговування ліфтів, можна заповнити просту форму на сайті «Майстерліфт».

 

Майстерліфт завершив ремонт ліфтів в будинках за адресами Драйзера, 20-А та Сальського, 43

Ремонт ліфтів Київ

Компанія «Майстерліфт» повідомляє про завершення ремонтних робіт у будинках за адресами Драйзера, 20-А у Деснянському районі та Сальського (Котовського), 43 в Подільському районі Києва.

 

Оригінальні рішення для кнопок ліфта. Частина 2

Ремонт ліфта у будинку кнопки ліфта

Кнопки у ліфті можуть бути різні: це не обов'язкова проста та сіра панель з набором цифр. Іноді панель управління у ліфті стає справжньою окрасою кабіни або просто зручними, функціональним рішенням.

 

«Майстерліфт» здійснив ремонт ліфтів за адресами Бальзака, 88-А та Гонгадзе, 12

Компанія «Майстерліфт» повідомляє про завершення ремонту ліфтів у будинках за адресами Бальзака, 88а у Деснянському районі та Гонгадзе, 12 в Подільському районі Києва.