Новини

Як забезпечується утримання ліфтів в багатоквартирному будинку?

Власники квартир автоматично стають і власниками ліфтів та іншої загальнобудинкової, нежитлової території. В основному це тамбур, дах, сходи, підвал, щитки, прибудинкова площі. Все це вимагає витрат мешканців на утримання. Розглянемо більш детально: хто повинен платити за утримання ліфта, що входить і не входить у повне технічне обслуговування конструкції?
 

Лікарняні ліфти - в чому відмінність від інших ліфтів?

У приміщеннях медичних установ особлива увага повинна приділятися надійності лікарняних ліфтів, коректна робота яких може вплинути на здоров'я і життя людини. Замовити якісні, сучасні ліфти для лікарень та послугу їх обслуговування завжди можливо в спеціалізованій компанії "Майстерліфт".
 

Ліфти для приватних будинків: особливості та характеристики

Наявність ліфтів в приватному будинку завжди було ознакою статусу і достатку його жителів. Тепер ліфти встановлює все більша кількість людей, і така конструкція стає затребуваною та життєво необхідною.
У будинку з декількома поверхами домашній ліфт стане бажаним, зручним і практичним пристроєм. При наявності в будинку декількох поверхів і підземного гаража ліфт буде незамінним механізмом, який допоможе зберегти сили і зберегти час його мешканців.
 

Коли повинні міняти ліфт в будинку?

Ліфт є одним з видів громадського транспорту, за який ми вносимо символічну плату при розрахунку за комунальні послуги. Цієї невеликої суми, теоретично має вистачити:
  • на заміну старих кабін;
  • на технічне обслуговування діючих;
  • на утримання персоналу, диспетчерів і ремонтників.
 

Що необхідно робити, якщо застряг у ліфті?

Практично кожен із нас хоча б раз застрягав у ліфті. Приємного мало. Однак найголовніше в даній ситуації не панікувати і не намагатися вибратися з ліфта самостійно. У компанії "Мастерліфт" дають кілька порад як потрібно себе вести в подібній ситуації.

Для початку слід розуміти, що ліфт може зупинитися в декількох випадках: знеструмлений будинок, трапилася поломка, вандалізм.

 

Ліфт, який рухається в будь-якому напрямку

Ліфт MULTI - самий незвичайний ліфт
Розглядаючи історію ліфтів з часів Архімеда можна виявити, що всі конструкції були підвішені на трос. На думку фахівців, ліфтова індустрія – консервативна сфера діяльності.