Встановлення та заміна ліфтів

заміна ліфта

Заміна ліфта і встановлення ліфта у новій будівлі - послуги, які ми надаємо для житлових комплексів, багатоквартирних будинків з ОСББ та ЖБК, а також для комерційної нерухомості (ТРЦ, БЦ, готелів, логістичних комплексів), медустанов та адміністративних будівель. «Майстерліфт» пропонує як окремі послуги з встановлення ліфта та запуску ліфтів, так і комплексні послуги: по підбору та купівлі ліфтів різних брендів, що задовольнять вас за ціною та якістю.


Заміна ліфта

Заміна ліфта — одна з найбільш затребуваних послуг у Києві. Термін експлуатації ліфта нормативними документами становить 25 років. Після цього терміну ліфт повинен пройти експертизу і отримати дозвіл на подальшу експлуатацію. Компанія «Майстерліфт» надає послуги з первинного технічного огляду, проводить статичні і динамічні випробування, сприяє у отриманні реєстрації і дозволу на введення у експлуатацію ліфтів будь-якого виробника.

Якщо вас цікавить заміна ліфта — звертайтеся у «Майстерліфт»!


Встановлення ліфта

Встановлення ліфта — послуга для нових будівель. У разі реалізації нової житлової, адміністративної або комерційної будівлі «Мастерліфт» надає консультації з вибору ліфта, його монтажу (встановлення ліфта), проводить пусконалагоджувальні роботи і допомагає здати ліфтове обладнання в експлуатацію.

«Майстерліфт» пропонує як окремі послуги з встановлення ліфтів у Києві та їх запуску, так і комплексні послуги: по підбору та купівлі ліфтів різних брендів, які задовольнять вас за ціною та якістю.
Після встановлення ліфта або заміни ліфтів ви можете передати обладнання на обслуговування в компанію «Майстерліфт» по одній з відповідних програм.

Послуга встановлення ліфта і заміни ліфта підходить для всіх будівель: житлових будинків з ОСББ, ЖБК, житлових комплексів, комерційної нерухомості, медичних установ, готелів, адміністративних будівель.

Якщо вас цікавить встановлення ліфта — звертайтеся в Мастерліфт!