«Майстерліфт» здійснив ремонт ліфтів у будинках Подольського району

Компанія «Майстерліфт» повідомляє про завершення ремонтних робіт у будинках Подольського району Києва за адресами Гречко, 11А, Свободи, 1А и Ґонґадзе, 20Д.

masterlift remont lifta gongadze

Спеціалисти компанії «Майстерліфт» проводять не лише регулярне технічне обслуговування ліфтів, але й виконують будь-які складні роботи капітального характеру з відновлення повного або близького до повного ресурсу ліфта шляхом заміни або ремонту вузлів та деталей, функціональні характеристики яких погіршились у результаті тривалого зносу, вандалізму або форс-мажорних обставин.

Наприклад, ремонт або заміна електродвигуна головного проводу ліфта, редуктора лебідки або черв'ячної пари редуктора, гальмівного пристрою, електрощита (панелі) управління ліфтом, купе кабіни, обмежувача швидкості, стулок дверей шахти і кабіни, пружинних і балансирних підвісок противаги і кабіни, канатоведучого шківу або канатів і т.п.

Також нагадаємо, що спеціалісти компанії провели ремонтні роботи у будинках Деснянського району, за адресами Милославська, 33, Бальзака, 52, а також Сабурова, 17А.