Скільки коштує обслуговування ліфта?

Бажаєте знати, скільки коштує обслуговування ліфта у вашому домі? Тепер щоб отримати попередній розрахунок від компанії, що здійснює технічне обслуговування ліфтів, можна заповнити просту форму на сайті «Майстерліфт».

Скільки коштує обслуговування ліфта

Для отримання попереднього розрахунку вартості обслуговування ліфтів необхідно надати основну інформацію про ваш об’єкт та ліфт. Це легко зробити за допомогою форми, розміщеної на нашому сайті. Ваш запит отримає наш комерційний відділ, а після обробки інформації з вами зв’яжуться наші менеджери.

 

Скільки коштує обслуговування ліфтів

 

Вам потрібно вказати виробника ліфта, рік випуску та кількість ліфтів у вашому будинку. Крім того, щоб дізнатися, скільки коштує обслуговування ліфта, слід повідомити кількість його зупинок та ваші контактні дані. Також ви можете залишити коментар до заявки.

 

Заявка на розрахунок вартості обслуговування ліфтів

 

Нагадаємо, що «Майстерліфт» пропонує декілька програм технічного обслуговування ліфтів для житлових будинків, у тому числі з ОСББ та ЖКБ (а також готелів, медичних закладів, приватних будинків та котеджів, у яких встановлено ліфт).

 

Для різних об’єктів підходять різні набори послуг із сервісу ліфтів. Ви можете обрати програму обслуговування, яка найкраще підходить для вашого об’єкта. Також ви можете звернутися за консультацією до спеціалістів «Майстерліфт», котрі допоможуть визначити підходящу програму.