«Майстерліфт» завершив капітальний ремонт 25 ліфтів у Подільському районі за Програмою соціально-економічного розвитку

Компанія «Майстерліфт» завершила виконання капітальних ремонтів ліфтів у Подільському районі Києва за Програмою соціально-економічного розвитку столиці на 2017 рік. Всього у даному районі міста за зазначеною Програмою було відремонтовано 25 ліфтів.

ремонт лифтов

Нагадаємо, що ремонт ліфта в Києві — одна з послуг компанії «Майстерліфт». Крім того, компанія надає послуги з капітального ремонту ліфтів, а також з обслуговування ліфтів (у тому числі для ОСББ і ЖБК), встановлення та заміни ліфтового обладнання. На даний момент в обслуговуванні компанії «Майстерліфт» знаходиться більше 3000 одиниць ліфтового обладнання у всіх районах Києва.

Ліфти в Подільському районі було відремонтовано у рамках Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік, яку щорічно розробляє Київська Міська Державна Адміністрація і приймає Київська Міська Рада.

Головною метою цієї Програми, у тому числі, є забезпечення належного функціонування інженерно-транспортної та комунальної інфраструктури, в результаті чого підвищується якість послуг, що надаються населенню.