Завершено ремонт ліфтів у будинках за адресами Закревського, 41-А та Наталії Ужвій, 8-А — «Майстерліфт»

«Майстерліфт» доповідає про завершення ремонту ліфтів у будинках за адресами вул. Закревського, 41-А (Деснянський район) і вул. Наталії Ужвій, 8-А (Подільський район).

ремонт ліфтів Поділ Деснянський

Фахівці компанії «Майстерліфт» проводять не лише регулярне технічне обслуговування ліфтів, але й виконують будь-які складні роботи капітального характеру з відновлення повного або близького до повного ресурсу ліфта шляхом заміни або ремонту вузлів та деталей, функціональні характеристики яких погіршились у результаті тривалого зносу, вандалізму або форс-мажорних обставин.

Наприклад, ремонт або заміна електродвигуна головного проводу ліфта, редуктора лебідки або черв'ячної пари редуктора, гальмівного пристрою, електрощита (панелі) управління ліфтом, купе кабіни, обмежувача швидкості, стулок дверей шахти і кабіни, пружинних і балансирних підвісок противаги і кабіни, канатоведучого шківу або канатів і т.п.

Раніше ми писали про ремонт ліфтів за адресами Бальзака, 88-А та Гонгадзе, 12, Драйзера, 20-А та Сальського, 43, Маршала Гречка, 4 та Драйзера, 30-А та та інших.